Internet je zaplaven množstvím bugů

Na internetu se již delší dobu vyskytuje velké množství bugů a jiných broučků. Těmto druhům bugů se velmi dobře daří především v na internetových stránkách a v internetových prohlížečích. Tito broučci jsou však v posledních dnech vidět čím dál více a je velmi pravděpodobné, že sídlí i ve vašem prohlížeči.
IT odborníci se nyní radí s odborníky na hubení hmyzu, a snaží se problém řešit co nejrychleji aby nedošlo ke kalamitě. Názory odborníků se ale liší, a názorové tábory se přou o původ těchto bugů, o jejich škodlivosti i o účinné ochraně.

Pesticidy nestačí!

Přední světoví deratizátoři sice radí použít k likvidaci bugů pesticidy, zdá se ale, že ani ty největší jedy na bugy nezabírají, a pokud ano, tak jen proto, že zničí nezvané nájemníky i s jejich domovem, a to se nelíbí především uživatelům. Ty totiž vedle broučků přijdou nejen o svá data, ale i o své počítače.

Co dál ?

Výrobci antivirových programů se shodují, že na tento nový druh škůdců jsou prozatím krátcí. Žádný antivirový program zatím nedokázal tohoto škůdce identifikovat. Podle specialistů na IT bezpečnost ani v současné době není znám žádný algoritmus, který by takového škůdce mohl alespoň odhalit.

Zbývá jen čekat.

Tato nová kalamita bugů by podle předních entomologů by se situace snad mohla sama vyřešit. Tento brouček není nějak extra odolný, pouze selhávají obecné likvidační prostředky. Je sice pravděpodobné že tento bug zůstane ještě nějaký čas v prohlížeči, bez Vaší pozornosti ale zhyne sám. Zdá se totiž že je živ zejména z pozornosti. Toho ovšem můžou využít hackeři, je třeba být tedy neustále na pozoru. Další informace o této nákaze je možné nalézt zde.
Author:

Discussion

2Ктп 250ква и другое. Вам сюда!
Пку 6, Ктп комплектные трансформаторные подстанции москва, Производство ктп москва, а также многое другое Вы найдете на нашем специализированном сайте: - Вы нашли то, что искали!https://sviloguzov.ru/
ПСС-10 и многое другое
Трансформаторные подстанции от производителя, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва и многое другое Вы найдете на - Вы нашли то, что искали!https://vk.com/club111724259
Ктпн 63ква,Ктпн 100,Ктпн 160,Ктпн 250,Ктпн 400
<a href=https://www.youtube.com/channel/UC1cYrTK60CnmXE3hvNRhejg/featured?view_as=subscriber>трансформаторная подстанция</a>
КТП Внутрицеховые и другое. Заходите!
Силовое электрооборудование 10-04ква, КТП КОМПЛЕКТНЫЕ ТРАНСФОРМАТОРНЫЕ ПОДСТАНЦИИ москва, Производство ктп москва, а также многое другое на нашем специализированном сайте: http://sviloguzov.ru/ - Вам сюда!
Your comment:

© 2019 Ondřej Tůma McBig. Ondřej Tůma | Based on: Morias | Twitter: mcbig_cz | RSS: articles, twitter