Microsoft je nekompatibilní v našich ulicích

Dlouhá léta koloval mezi lidmi vtip o společnosti Microsoft, která až bude vyrábět auta, budou kompatibilní pouze s některými typy vozovky. Po několika letech však vtip dostál smutné reality, se kterou se bude muset poprat nejeden řidič posledních modelů aut.

Tři marketingové nepravdy o Open Source

Komentáře u jednoho z článků na root.cz mě přivedli na myšlenku reagovat trochu rozsáhleji. Rozhodl jsem se shrnout nějaké nepravdy o Open Source programovém vybavení, které se šíří mezi lidmi jako velmi silný FUD.

Povolání: tvůrce webových stránek - schizofrenik

Níže popisovaný moment se předpokládám stává více lidem. Ti mě možná dají za pravdu, a nebo také ne :) Každý kdo vytváří webové stránky, více či méně pracuje s něčím již vytvořeným. Z počátku jednotlivé kusy kódu "krade", postupně si ale vytváří vlastní knihovničku různých funkcí, fíglů a triků.

Konečně blog

Dnes sem se konečně dohrabal k zprovoznění vlastního blogu. Ono to je hlavně o tom, že sem dokončil nějaké ty programátorské práce a vytvořil si ten správný skin.  Jak je vidět, grafika zůstala podobná, i struktura webu sem částečně zachoval, nicméně doména se změnila (původní mcbig.webjet.cz je přesměrována sem).

© 2023 Ondřej Tůma McBig. Ondřej Tůma | Based on: Morias | Twitter: mcbig_cz | RSS: articles, twitter